sâmbătă, 4 august 2012

Rasism???




            Ne strigaţi rasişti???  A-ţi uitat cumva că atunci când ţiganii, vroiau să migreze în Anglia au fost alungaţi că sunt săraci, din Germania că sunt negri, din Franţa că sunt rebeli şi s-au adăpostit pe meleaguri romaneşti! Suntem singurii care am dat dovadă de umanitate!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu